Narzędzia SATA dzięki wysokiej jakości wykonania i trwałości, innowacyjnym rozwiązaniom, dożywotniej gwarancji, popularnemu zakresowi asortymentu, zyskują coraz szerszą grupę zadowolonych użytkowników.
 
Mocny chwyt każdej zardzewiałej lub zużytej śruby.

Znasz to – problem z odkręceniem śruby zardzewiałej lub z zaokrągloną główką?
SATA znalazła rozwiązanie. Nasadki BoltBiter sprawią, że Twoje życie stanie się łatwiejsze. Zastosowanie innowacyjnej technologii sprawiło, że nasadka mocno trzyma i z łatwością odkręca śruby, które sprawiają problem przy użyciu tradycyjnych narzędzi.

BoltBiter – innowacyjne nasadki SATA!

 
NASADKI Bolt Biter

Trwałość i ponowne użycie skorodowanych śrub.

Dwukierunkowa konstrukcja oznacza, że nasadki BoltBiter z taką samą łatwością odkręcają jak i przykręcają zardzewiałe, mocno zużyte śruby. Nasadki BoltBiter dają więc możliwość ponownego wykorzystana uszkodzonej śruby. Innowacyjne, zwężające się wgłębienie pozwala na mocne osadzenie nasadki na główce śruby, eliminując konieczność stosowania narzędzi do pobijania. Nasadki o pomniejszonych rozmiarach minus-sized pasują do szerokiej gamy uszkodzonych śrub.


Kontakt

tel. 32/ 414 92 32

fax. 32/ 430 10 60

serwis: 32/ 414 92 32

email: grosley@grosley.pl 

Grosley Sp. z o.o.

ul. Gruntowa 102-104

44-210 Rybnik

woj. śląskie

© 2018 Grosley Sp. z o.o. Niniejszy strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Produkty mogą się różnić od tych przedstawionych na fotografiach.