Firma Grosley Sp. z o.o. (poprzednio SAM Sp. z o.o.) jako wyłączny importer w Polsce narzędzi ręcznych SATA wprowadził klucze płasko–oczkowe z grzechotką GEARWRENCH®, a mianowicie klucze z podwójnym systemem grzechotki.
 

HIT na rynkach międzynarodowych, ułatwiający i przyspieszający swym rozwiązaniem pracę użytkowników. "...Przyszedł czas, aby na naszym rynku wysoki standard pracy stał się normą, spotykane dotychczas klucze głównie w USA, są na wyciągnięcie ręki w naszym kraju ..." słyszymy w wypowiedzi jednego z użytkowników. Marka Sata, słynie głównie z szerokiego asortymentu kluczy płasko – oczkowych z grzechotką, dostępnych w rozmiarach metrycznych jak i calowych, przeznaczonych do pracy w branży motoryzacyjnej i nie tylko. 

Zestaw 09075 NEW dzięki podstawowym rozmiarom metrycznym 10 mm, 13mm i 17mm, jest atrakcyjnym zakupem zarówno dla profesjonalisty, jak i dla hobbysty. Ze względu na wysoki standard, wszystkie klucze płasko oczkowe z grzechotką SATA objęte są DOŻYWOTNIĄ GWARANCJĄ.


09075NEW.jpg
Technologia GEARWRENCH®  została opatentowana przez grupę narzędziową APEX TOOL GROUP. Klucze płasko – oczkowe z grzechotką GEARWRENCH® umieszczoną w oczku stały się sztandarowym produktem marki SATA.

Oczko połączone z grzechotką GEARWRENCH® posiada niewielką średnicę i promień, co pozwala na szybką i efektywną pracę. Klucz płasko – oczkowy GEARWRENCH® może z powodzeniem zastąpić profesjonalną grzechotkę szybkomocującą, a zarazem ma znacznie mniejsze rozmiary. Wszystko to pozwala na dostęp do ciasnych i trudno dostępnych miejsc. Zaletą tego rozwiązania jest mocny mechanizm zębatkowy wykonany z hartowanej stali, pozwalający na niewielki, tylko 5-cio stopniowy skok klucza. Zwykły klucz wymaga 30° skoku, lub 6 razy większej powierzchni.

Patent GEARWRENCH® spełnia amerykańskie normy ANSI i niemieckie DIN, dotyczące obciążenia maksymalnym momentem obrotowym kluczy oczkowych. Wszystkie produkty GEARWRENCH® są projektowane oraz wykonywane według najwyższych światowych standardów. Aż 70% wszystkich produktów jest poddawanych profesjonalnym testom na całym świecie.
Zestaw-Gwrench.jpg

KLUCZE PŁASKO-OCZKOWE Z GRZECHOTKĄ GEARWRENCH®

 
Zestaw-Gwrench2.jpg
Zestaw-Gwrench3.jpg

Kontakt

tel. 32/ 414 92 32

fax. 32/ 430 10 60

serwis: 32/ 414 92 32

email: grosley@grosley.pl 

Grosley Sp. z o.o.

ul. Gruntowa 102-104

44-210 Rybnik

woj. śląskie

© 2018 Grosley Sp. z o.o. Niniejszy strona internetowa nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Produkty mogą się różnić od tych przedstawionych na fotografiach.